Гончарство

DSC_1036Як виявилося, учасники ЛАПШі можуть не тільки займатися наукою. Писанкарство і плетіння, танці і баскетбол, шахи і теніс – ось далеко не весь перелік позаурочних заходів. А ще одне з унікальних захоплень учнів – це гончарство.

Як відомо, гончарство — це виготовлення керамічних виробів з гончарної глини: посуду, кахлів, іграшок, прикрас, сувенірів тощо. Це давнє ремесло багатьох народів світу, в тому числі українське ремесло, господарська діяльність та мистецька культура українців.

DSC_1080Такої кількості бажаючих займатися виготовленням виробів з глини було передбачити дуже складно. І мабуть величезна роль у цьому керівника гуртка, надзвичано талановитої людини Анісіма Ільїнського.

Анісім Андрійович – практичний психолог і член спілки гончарів України. Він проводить майстер класи з гончарного мистецтва DSC_1193і ліплення різними видами глини. Своєю роботою він може захопити будь-кого і коли дивишся, як спритно він порається з глиною, хочеться самому долучитися до чародійства створення шедевра. Він надає всім бажаючим чудову можливість доторкнутись власними долонями до глини і створити власний витвір.

DSC_1212

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s