Космічні колонізатори – крок назустріч майбутньому

DSC_0759Проект розпочали з вивчення теоретичних основ астрофізики, космонавтики та фізичних характеристик планет земної групи Сонячної системи. Розглянули існуючі проекти NASA та приватні проекти колонізації Місяця, Венери і Марса. Наступним кроком було дослідження учнями екзопланет, відкритих телескопами Kepler і Gliese на виявлення тих, які претендують на звання «Земля-2». Відбір екзопланет здійснювали за наступними індексами : індекс подібності Землі (Earth Similarity Index – ESI), основний рівень життєпридатності (Standard Primary Habitability – SPH), віддаленість від жилої зони (Habitable Zones Distance – HZD) та інші.
20160613_122901Метою проекту було спланувати стратегію колонізації відібраної екзопланети та створити космічну базу. Для створення такої бази необхідним було розрахувати основні фізичні характеристики екзопланети та врахувати їх при конструюванні моделі бази на колонізаційних територіях.

Для досягнення поставленої мети учасники проекту розподілились на команди, кожна з яких обрала окрему екзопланету, що претендує на звання «Земля-2», а саме Kepler-62e (Світлана Гримчак, Альбіна Зварич, Марія Воротченко і Александр Хасана), Gliese667Cc (Кирило Гримайло, Валентина Пригодюк, Марія Сулима і Зурико Тардиа), Марс (Євгеній Слюсаренко). Кожен бере участь у формуванні ідей, реалізації цих ідей, фізичному обгрунтуванні, 20160613_153253зображенні план-схеми екзопланетної бази в комп’ютерній програмі CorelDrow та на ватмані, створенні презентації свого проекту.  Команди складаються з експертів у галузі фізики, хімії, астрономії, космонавтики та інші. На проекті творча захоплююча атмосфера та панує свято дискусії! Космічні колонізатори (учасники проекту) в процесі проекту проявили ентузіазм до роботи , створили власну Асоціацію молодих астрофізиків України. Макет поселения ученых на Марсе

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s